KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9873330
nr 987 3330
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Lennart Glemme (f. 1927), Stockholmsmotiv, 164/360, signerad, -70, motivet: 12x9
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:57:19
18/10 15:13:21